Levné ubytování ve vile

Ubytování je v nově zrekonstruované vile, v příjemném rodinném prostředí s absolutním soukromím.

Ubytování:

Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech s příslušenstvím, tvořenými dvěmi čtyřlůžkovými a jedním trojlůžkovým pokojem a dvěmi přistýlkami v jednotlivých pokojích dle dohody. K dispozici je vybavená kuchyňka u každého apartmánu. Kromě toho lze objednat snídaně, polopenzi či celodenní stravování. Stravování je zajištěno přímo na místě. Parkování zdarma.

 

Zajímavosti v okolí:

Vila je situována v klidné části Českého Brodu. Nejbližší okolí je vhodné jak pro cykloturistiku, tak i pro nejrůznější výlety autem, např. do blízkých lázní Poděbrad či historického města Kutná hora apod. Z Českého Brodu je též vynikající dostupnost hlavního města Prahy (cca 25 min.), kde je nepřeberné množství nejrůznějších aktivit.

Dostupnost:

Praha 25 min autem, 30 min vlakem přímo do centra  - stanice ČD Masarykovo nádraží. Výlety vlakem výhodné zvlášť k stížené možnosti parkování v  Praze ( rezidenční a placené zóny ).

Kutná Hora 30 min autem

Poděbrady 20 min autem

Skanzen Přerov nad Labem, Tuchorazská hláska, Tismická bazilka, Botanicus Ostrá u Lysé nad Labem, Lipanská mohyla - vše vhodné pro cykloturistiku

Cena ubytování – od 400,- Kč / osobu / den

Cena je uvedena beze stravy. Jakoukoliv formu stravování je možno dohodnout a objednat až při příjezdu.

Těšíme se na Vás a uděláme vše, pro Vaši spokojenost!

Kontakt

Petr Válek

Za Pilou 968,
282 01 Český Brod

IČ 65603451

+420 731 526 509
valekpet@email.cz